Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:14:58



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Základní informace 
Autor Zpráva
Pomocník fora
Pomocník fora
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. črc 2010 20:49:09
Příspěvky: 226
Odpovědět s citací
Příspěvek Základní informace
Ono už to možná bude dobrý rok, ne-li víc, kdy jsem měl jeden z mých ztřeštěných nápadů a to, adoptovat si náš kolejní symbol v některé z českých zoo. Už si ani nepamatuji, proč z toho sešlo ale teď je onen nápad zpět a hodlám ho dotáhnout do konce :-) A proto:

Pokud máte zájem se na nápadu podílet, stačí přispět jakoukoliv částkou, ať už 5 nebo 50 korun. Adopce sama o sobě začíná částkou 5 000,-, čehož dle mého názoru nedosáhneme, ovšem je tu další možnost a tou je sponzoring.

Sponzoring začíná na pouhé stokoruně a za to získáme cedulku u Banánova výběhu na 12 měsíců. To už není tak zlé, co vy na to?
V současné době na jezevce v pražské zoo nepřispívá nikdo a už to mě přivedlo na myšlenku dávný nápad dotáhnout do konce. Kdo by měl tedy zájem jakýmkoliv způsobem přispět, nechť se na mě obrátí.

Případné vaše dary mohu přijmout buď osobně v Praze, na jakémkoliv sraze nebo též složenkou, na účet, či když vás napadne jiný výhodný způsob předání.

Jelikož Carmen též často jezdí na srazy, určitě nebude? proti a bude vybírat také, protože se vidíme poměrně často a do Hradce mám často cestu.

A aby si náhodou někdo nemyslel, že ty peníze pak propiju, tak zde bude uveřejněn seznam dárců, částka a po sponzoringu také nějaký důkaz, že ta a ta částka byla darována právě na Banána.

Závěrem bych ještě rád dodal, že sbírky na Banána se může účastnit kdokoliv bez rozdílu barvy pleti – studenti jiných kolejí, profesoři, občané, kamarádi, známí – nejde o mě, o vás, o žabomyší války ale o nějaký ten dobrý skutek, kterých se dneska už tak moc nevidí.

Za Mrzimor! Za Banána!

_________________
In fact, I think we're the best.


čtv 01. pro 2011 16:29:26
Ohlásit tento příspěvek
Profil

Registrován: stř 27. črc 2011 10:30:54
Příspěvky: 33
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Základní informace
Je to skvělý nápad a rád se zapojím a přispěji. Problém však je, že na sraz jedu až na Jaře do Ostravy, takže bych mohl přispět až tak. A ten nápad se mi opravdu velice moc líbí ;-)

_________________
Jsme ti nej!


čtv 01. pro 2011 17:58:11
Ohlásit tento příspěvek
Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 8:25:27
Příspěvky: 79
Bydliště: sídlo Silver Cliff, hrabství Gwyndedd, Wales (+52° 48' 15.71", -4° 40' 8.86")
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Základní informace
Velice rád se do toho zapojím. A pošlu ti to v obálce! :-P

_________________
Kde blb, tam nebezpečno!


pát 02. pro 2011 13:26:15
Ohlásit tento příspěvek
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 17. říj 2010 17:21:02
Příspěvky: 33
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Základní informace
Naprosto úžasné! Snad budu mít tu možnost připojit se také. :-)

_________________
It's not that we don't fit in. We're just UNIQUE...
No one ever suspects Hufflepuff. ;)
A day without Badgers is like a day without sunshine!


pát 02. pro 2011 16:00:58
Ohlásit tento příspěvek
Profil
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Základní informace
Ti to pošlu na účet, pokud se do konce roku neuvidíme. Jinak je hezké, že si to i po roku vytáhl a neupadlo to v zapomnění. ;)

Mia


pát 02. pro 2011 16:06:01
Ohlásit tento příspěvek
Ex-Mrzimor
Ex-Mrzimor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 25. črc 2010 18:49:07
Příspěvky: 241
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Základní informace
Lukas Martin Moore píše:
Je to skvělý nápad a rád se zapojím a přispěji. Problém však je, že na sraz jedu až na Jaře do Ostravy, takže bych mohl přispět až tak. A ten nápad se mi opravdu velice moc líbí ;-)

Tshé, nebo békni a doraž do Ovy dřív né? Zas tak daleko to nemáš a já se tu vyskytuju poměrně často. Trumbero. Kteroupak carmen asi kolejní mohl myslet, co? ^^ On kasíruje Prahu, já to vezmu tady :-D

_________________
Knihomol? Šprt? No pardón, to si mě s někým pletete...


pon 19. pro 2011 15:31:11
Ohlásit tento příspěvek
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 6 ] 

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz